You are here:

İletişim

ADRES

Soğanyemez Mahallesi Azerbaycan Bulvarı NO:30/D Edremit / BALIKESİR
Yol Tarifi Al

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evden eve nakliyat bir anlamda karmaşık ve güven gerektiren bir hizmet olduğundan siz değerli müşterilerimize sıkça sorulan sorulara buradan cevap vermek istiyoruz.

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. “Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok…” vs. mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar.

Evet, Dayıbey Taşımacılık Evden eve nakliyat hizmetinde önemli görevlerden birisi de de-montaj ve montaj hizmetini profesyonelce yapmaktır. Bu özel mesleki deneyimi olan bir personel hizmetidir. Koltuk takımı, gardrop, vitrin, kanepe veya farklı eşyaların de-montajını ve yeni evinizde montajını yapacak özel personelimiz bünyemizde hizmet vermektedir.

Nakliye hizmetinde en sık karşılaştığımız soru budur. İstanbul-Edremit nakliyat ücreti nedir diye doğrudan sorar insanlar. Eşya durumunuza, taşınacak evinizin kat yüksekliğine ve yeni taşınılacak evinizin bulunduğu kat sayısına göre ekspertiz sonucuna göre İstanbul-Edremit fiyatı belirlenir.

Ekspertiz bizim firmamızda ücretsiz bir hizmettir. Ekspertiz gelir, evin ve eşyanın durumu ve konumunu inceler. Taşımanın nasıl olacağına dair bilgi oluşturup rapor sunar düşünce belirtir. Ekspertiz firmamızın taşıma hizmetini nasıl vereceğiniz bizzat yerinde inceleyerek belirleyen görevlidir. Bu hizmeti ücretsiz yapar. Dayıbey Taşımacılık Ekspertiz hizmeti için Gsm No : 0 533 092 14 62 aramanız yeterlidir.

Siz, sadece istediğiniz özel eşyanızı yanınıza alabilirsiniz. Yanınıza aldığınız özel eşyanız dışında tüm eşyaları şirketimizin mesleğinde uzman personeli topluyor. Siz asla eşya toplama kaygısı yaşamayınız. Taşınır iken eşya toplamak mesleki uzmanlık gerektirir. Personelimiz mesleğinde uzmandır.

Nakliyat sigortasını çok önemsiyoruz ve yapmayı önemli görüyoruz. Bunu sizden rica ediyoruz. Siz de isterseniz taşımaya başlamadan önce, özellikli ve paha değeri olan eşyaları nakliyat sigortası ile sigortalıyoruz..

Dayıbey taşımacılık evden eve nakliye hizmetinde eşya ambalajını çok önemser. Çünkü bu eşyanın güvenliği için çok önemlidir. Biz, her eşyaya özel, o eşyayı iyi paketleyecek ve olası tehlikelerden koruyacak ambalaj malzemesi alıyoruz. Bu malzeme ile özenle eşya ambalajını yapıyoruz. Buzdolabı ayrı, bardak ayrı, tekstil ayrı, mobilya ayrı, beyaz eşya ayrı ambalaj malzemesi ile özenli ve güvenli olarak paketlenir. Evden eve nakliyat esnasında bizler; battaniye, fıçı, streç , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız. Ambalajlama şeklini, iletişim esnasında mutlaka gündeme getiriniz..

Nakliyat sözleşmesi yapmadan kesinlikle eşyanıza dokunmuyoruz. Taşıma hizmeti vermiyoruz. Nakliyat sözleşmesi hem firmamızın yükümlülüğünü resmileştirmesidir. Hem de sizin taşımacılık hizmeti alırken bu hizmetin yasal yükümlülüğünü belirleyen güvencenizdir.

Bize ulaşın