You are here:

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Balıkesir , Edremit , Ayvalık, Evden eve Taşımacılık

EVDEN EVE TAŞIMA

Edremit Körfezi ve çevresinde size en uygun şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları ile en kaliteli ev taşıma hizmetini sunuyoruz. Dayıbey evden eve nakliyat kurumsal yapıya sahip profesyonel ve güvenilir taşıma şirketidir. Ev eşyanız Türkiye’nin tüm illerine ve ilçelerine sorunsuz şekilde taşınır.

OFİS, BÜRO TAŞIMACILIĞI

Ofis taşımacılığı hizmetleri ile de kalitesinden ve güvenilirliğinden ödün vermeden Planlı, Programlı, Evraklarınızı Cihazlarınızı koruyarak, İstenen vakitte tam zamanında tüm ofis malzemelerinizi titizlikle taşımaktadır. İşyerinizdeki tüm belge dosya ve malzemeler güvenli şekilde yeni işyerinize taşınır.

KURUMSAL NAKLİYAT

Kurum, Hastane, Banka, Şirket, Fuar katılımcıları bizi tercih ediyor. Birçok referansa sahip olan firmamız ile taşıyacağınız malzeme ve ekipmanlarınız yeni yerlerine sorunsuz şekilde ulaşacaktır. Önceden taşınacak eşyalar hakkında rapor hazırlayan eksperlerimiz taşıma bütçe planını da hazırlayarak sizlere sunmaktadır.

ARAÇ VE EKİPMAN TEMİNİ

Araç, Asansör ve taşıma ekipmanı talebinde bulunan müşterilerimize de araç gereç desteği sağlamaktayız. Ayrıca Üye olduğumuz nakliye platformlarıyla güvenliğinden emin olabileceğimiz bölgemize gelen, geriye boş dönmek istemeyen araçlarda uygun fiyatlı olarak müşterilerimize hizmet olarak sunulmaktadır.

K3 BELGELİ, ŞİRKET GARANTİSİ

Balıkesir Edremit’in ilk K3 belgeli evden eve nakliyat şirketi olarak tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetlerini alanında uzman çalışanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Çalışanlarımızın tamamı en az 5 yıllık sektör deneyimine sahiptir. Dayıbey Nakliyat Ailesi Çalışanları Taşınma İşinde Kesinlikle Yabancı Personel Çalıştırmaz. Tüm Çalışanlarımız Firmamızın Kendi Kadrolu Personelinden Oluşmaktadır.

EŞYA PAKETLEME HİZMETİ

Paketleme işlemlerinde amatör veya korsan firmaların kullanmış olduğu pis battaniyeler, çöpten toplanmış kutular tarafımızdan tercih edilmektedir. Ambalajlama yapılırken kullanılmamış ambalajlama malzemesi kullanılarak eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi için gerekli paketleme tarafımızdan yapıldıktan sonra taşımacılık işlemleri gerçekleştirilmektedir.

SİGORTALI TAŞIMACILIK

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz taşıma sigortalıdır. Şehirlerarası evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetini size uzman kadrolarla, ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü olarak sunmaktayız.

NAKLİYAT EKSPERTİZ HİZMETİ

Ekiplerimiz evden eve nakliyat alanında 2013’ten bu yana hizmet sundukları için ön keşifle sizleri hiç yormayacak uygulamalarla evinizi pratik bir şekilde taşımaya hazır hale getirirler.

ZAMANINDA TAŞINMA

Dayıbey Taşımacılık olarak söz verdiğimiz gibi zamanında taşıma işleminizi gerçekleştiririz. Gerek eşyalarınızın yerinden alınması gerekse taşınacağınız yere varış süresi ile ilgili sapmalar yaşamazsınız. Referanslarımız gurur kaynağımızdır.